MAZİDE KALANLAR -2 EDWARD ARİSSevgili ile el ele kol kola dinlenilen unutulmayan parçalardır.Nerde ne zaman o parçalar çalsa hemen o romantik dakikalar akla gelir. O Şarkılar O melodiler asla unutulmaz,sevgili ile bütünleşen şarkılardır.
 

Mazide kalanlar yine 60’lı 70’li ve 80 yıllara damgasını vurmuş önemli sanatcilar tarafında seslendirilmiş günümüzdede özlem duyduğumuz hatırlamak istediğimiz şarkılardır .Biz bu şarkıları Enstrumantal olarak yayınlıyoruz.

Guarted olarak yapılmış projede Akordeon Prof Dr Edward Aris Keman ve Piano Alican Genc Çello Timur Atasever Kontrabass’da Sertac Ekiz yer aldı.

Parçaların orjinellerini 60’lı 70’li ve 80 yıllara seslendirenler

Gigi L’amoroso (Tanju okan & Aşkı Bulacaksın) Only Love (Mono Agapı) (Alpay & pişman değilim) Min Perimenis Pia (Aşkın Nur Yengi & Sıramı bekliyorum) İmerologio Monaxias (Alpay & Hayalimdeki resim) Tombe La Neige Ajda Pekkan & Her yerde kar var) Car Je Veux (Akrep Nalan & Karlar düşer) Akropolis Adieu (Nilüfer & Ağlıyorum yine gündüz gece) Nathalıe (Ajda Pekkan & Bir günah gibi) Esperenza (Nino De murcia Unutulmaz Tangosu) La Marıtza (Ajda Pekkan & Ay doğarken) Addio (Seyyal Taner & Elveda) Apopse Thelo Na Pio (Haris Alexiou parçanın orjinalini seslendirmişti ) Qu’un Peu D’amour (Alpay & Eylülde gel) Ciao Cara Come Stai (Ayten Alpman & Yanımda Olsa) Thalassa (Ajda Pekkan & Ağlama anne)Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.Üye değilseniz üye olun!

DÜELLO
Öykü Gürman
Multitap
UZUN YOL TÜRKÜLERİ-2